Главная » Веб-камеры Prestigio » Prestigio PWC320

Веб-камера Prestigio PWC320

Prestigio PWC320 фото
— производитель: Prestigio (Престижио)
— модель: PWC320
— веб-камера с матрицей 2 МП
— разрешение видео 1600x1200
— подключение через USB 2.0
— встроенный микрофон
— совместима с Windows
— артикул WC0-50907

У вас такая же? Расскажите об этом друзьям...

Описание и обзор Prestigio PWC320

Я отложил все дела и решил сделать обзор, у меня в руках веб-камера Престижио с матрицей 2 МП, полное название Prestigio PWC320. Камера у меня уже 8 месяцев, хочу поделиться с вами моими впечатлениями. Неплохая камера за свои деньги, конечно есть решения в линейке Prestigio получше, но что есть, то есть. Менять пока не планирую, устраивает на 99%. Разрешение отснятого видео 1600x1200 пикселей, подключается к порту USB 2.0. Смотрите полный видеообзор ниже.

Обзор сразу нескольких необычных по дизайну web камер от Prestigio.
Модели Prestigio PWC320, Prestigio PWC420 и Prestigio PWC2
Данное устройство для обзора предоставлено интернет-магазином Sidex.ru


.

JOIN QUIZGROUP PARTNER PROGRAM: .Prestigio PWC320 review
Ако сте пред дилемата да се чудите какъв нетрадиционен, но в същото време интересен подарък да купите на половинката си...или просто искате да притежавате нещо луксозно което да допълва вашият ежедневен тоалет или да бъде просто луксозен аксеоар. То определено имаме две интересни неща, които можем да ви предложим днес. В ревюто следва да видите един невероятен микрофон, комбиниран с камера, както и един DataSafe от Prestigio.

Още в самото начало впечатление прави, че кутията е изключително луксозна, подходяща както казахме за подарък. Можете да го подарите дори така, без луксозна хартия, която допълнително да го оскъпи. След старателно няколкоминутно разопаковане пред нас се разкрива камерата с моделно наименование PWC320. Тя както вече сигурно ви прави впечатление е изпълнение от луксозен тежък метал който без проблем може да бъде аксесоар на вашето бюро или можеби част от холният интериор. Самата камера в техническо отношение не се различава особенно от тези с които сме свикнали до сега да работим, дори е малко по-добра. Тя е 2 mpix, като има обектив 2.0f:4.6mm. На софтурно ниво камерата може да достигне еквивалент на 8 мегапиксела, това може да стане чрез софтуерна добавка към комплекта към нея. Свръзката е много добра, тук имаме USB версия 3.0, а най-доброто фокусно разстояние което производителят ни дава за тази камера е 30см. Цената на която може да бъде намерена, като ориентир е 49лв.

Вторият продукт който ще ви покажем се крие в този ефектен несесер. Тук откриваме споменатият в началото на ревюто DataSafe с големина от 500GB. Корпусът е от естестена кожа, висококачествена пластмаса и иалуминий, придава чувство за здравина и лукс. В горната част на металният панел откриваме общо четири извода. Това са USB, изход за зареждане на 5V, включване и копи бутон. Като цяло вече споменахме -- луксозно изпълнение, доста добро качество и ориентировъчна цена от около 179лв. Аз лично бих избрал този подарък вместо да кажем 320 GB флашка, която струва можеби два пъти повече.Video production services:
Производство видеороликов:

Организуйте эффективное взаимодействие участников Вашей распределенной команды и оптимизируйте бизнес-процессы с помощью решений для совместной дистанционной работы и видеоконференций от компании Prestigio!
Используя планшеты Prestigio MulitiPad Visconte и интерактивные доски Prestigio MultiBoard ваши сотрудники смогут одновременно работать над любыми документами и презентациями, находясь при этом в разных концах земного шара.
А если возникнет необходимость - вы сможете провести видеоконференцию и обсудить рабочие моменты с коллегами из удаленных филиалов и представительств, не покидая своего офиса.
К вашим услугам - самые современные технологии, обеспечивающие комфортную и бесперебойную работу всех участников вашего бизнес-процесса.
Оставьте в прошлом неэффективные командировки, телефонные звонки, утомительные совещания и продолжительные IP-конференции.
Выбирайте высокие технологии, снижение затрат и рост продуктивности вашей компании.
Выбирайте Prestigio.
Всего просмотров: 1787
Ключевые слова: Prestigio PWC320, веб-камера с матрицей 2 МП, отзывы, реальная веб камера, настройка камеры, инструкция, цена, обзор, купить, USB 2.0
Оценка Prestigio PWC320 на TestCamera.ru: 3 из 5 на основании 29 голосов.

Что спрашивают чаще всего после покупки

  • Отзывы покупателей о Prestigio PWC320: плюсы и минусы данной модели.
  • Не могу найти драйвер веб камеры Prestigio PWC320 под WinXP x86, где скачать?
  • Достаточно ли разрешения 1600x1200 для общения в скайпе?
  • Как подключить веб-камеру к ноутбуку? Её не видно в диспетчере устройств. Подключаю к USB 2.0, но камера не работает. Что делать?
  • Всё заработало, но изображение не сфокусировано, где крутить фокусировку?
  • Нету видео и звука в скайпе, у меня PWC320, мучаюсь второй день. Помогите!
  • Куплю webcam Prestigio PWC320 новую или бу, можно без коробки, главное рабочую!
  • Есть ли втроенный микрофон в Престижио PWC320?
  • Хочу купить эту камеру и настроить передачу видео в реальном времени. За окном лазурное море. Брать её или поискать что-то получше?

Видео с веб-камеры Prestigio PWC320

Другие модели от Prestigio

Prestigio PWC113
Prestigio PWC120
Prestigio PWC2
Prestigio PWC213
Prestigio PWC220HD
Prestigio PWC413
Prestigio PWC420
Prestigio PWC520FH
Prestigio PWC520H

Взгляните на похожие модели

Logitech Quickcam Express
Logitech Quickcam Express
S-iTECH PC6428
S-iTECH PC6428
Genius eFace 1300
Genius eFace 1300

Попробуйте найти

  • ритмикс 424 или пристижио 320
  • престижио 320 инструкция

TestCamera.ru Веб-камеры Prestigio Prestigio PWC320